‘אודות שריר, שיוו ושות

Print This Page E
White to move and win Alexander Huzman vs Alexander Graf Tashklent, 1987

White to move and win
Alexander Huzman vs Alexander Graf
Tashklent, 1987

שריר, שיוו ושות’, שנוסד ב-1996, הינו משרד בוטיק המתמחה במשפט מסחרי בכלל ובמגזר ההיי-טק, בפרט. במשרד צוות בעל יוזמה ותודעת שירות השם דגש על ניהול המשימה וניהול זמן, תוך שילוב מצוינות וחדשנות משפטית. למשרד לקוחות ישראליים ובינלאומיים, אשר עם רבים מהם, מקיים המשרד מערכת יחסים הדוקה ומתמשכת. לאורך השנים רכש משרדנו מוניטין בתחומי ההיי-טק וההון סיכון והוא מייצג חברות עתירות ידע (פרטיות וציבוריות), קרנות הון סיכון מובילות ותאגידים רב-לאומיים. משרדנו ממוקם בעקביות, על-ידי מדריכי דירוג בינלאומיים, בצמרת משרדי עורכי הדין בישראל בתחום ההיי-טק.

משרדנו מייעץ לתאגידים, בעיקר חברות עתירות ידע, בשלבי חייהם השונים. החל משלב ההקמה, הפעילות העסקית הראשונית וגיוס הון פרטי ועד לעסקאות של מיזוג ורכישה וגיוס הון ציבורי. בכל אלה, מדריך צוות המשרד את הלקוח בהתמודדות עם האתגרים המשפטיים, המאפיינים כל שלב ושלב בהתפתחות החברה.

משרדנו מייעץ גם לקרנות הון-סיכון, קרנות למתן הלוואות הון-סיכון וגופי השקעה אחרים, מקומיים וזרים כאחד. יעוץ זה כולל, בין השאר, פעילויות השקעה, טיפול בחברות פורטפוליו לרבות מכירה, מיזוג והנפקה לציבור של אותן חברות. אנו מייעצים גם לתאגידים רב-לאומיים שלהם פעילות בישראל  בהקשר לפעילות המקומית השוטפת שלהם, לעסקאות מסחריות עם גופים ישראלים, השקעות בישראל ורכישת חברות בישראל, בפרט, וכן לגבי הסביבה החקיקתית והרגולטורית בישראל.

לאור האופי הגלובלי של עסקיהם של רבים מלקוחותינו, למשרדנו נסיון רב בתכנון, ניהול משא ומתן וביצוע של עסקאות בינלאומיות, תוך סיוע בגישור על פערי תרבות וסביבה משפטית המאפיינים רבות מעסקאות אלו.

היעוץ הניתן ללקוחותינו מתבסס על ראיה רב-תחומית העושה שימוש ביכולות הצוות מתחומים שונים של המשפט, הנוגעים לעסקה המסוימת. אנו שואפים להגן על האינטרסים המשפטיים של הלקוח, תוך הנחייתו במורכבויות העסקה באופן יעיל ועמידה בלוחות זמנים.

כל עורכי-הדין של המשרד שולטים בשפה האנגלית ברמה גבוהה, לחלקם רקע של לימודים ו/או עבודה בחו”ל ולאחרים רקע בינלאומי מקיף מסוג אחר. הצוות המשפטי של משרדנו מתעדכן באופן שוטף באמצעות ימי עיון, כנסים וישיבות צוות, בפסיקה, בחקיקה, בפרסומים אקדמיים ובהתפתחויות מהתחום המעשי. אנו מייחסים חשיבות רבה לרווחת הצוות המשפטי והמנהלי של המשרד ואנו שואפים לקיים סביבת עבודה שהיא הן מאתגרת מקצועית והן נעימה.