יורם שיוו

Print This Page E
יורם שיוו הקים את שריר, שיוו ושות’ בשנת 1996, יחד עם גלאי שריר, כשהוא מביא עמו ניסיון משמעותי מעבודתו הקודמת במשרדים ישראלים מובילים.

יורם עוסק בדיני חברות ובדיני ניירות ערך, כמו גם בעסקאות מסחריות. תחומי העיסוק העיקריים של יורם כוללים עסקאות הון סיכון (תוך ייצוג חברות הזנק, קרנות ושותפים מוגבלים של קרנות), מיזוגים ורכישות, הלוואות הון סיכון, חברות ציבוריות, ייצוג שוטף של חברות הזנק וחברות בשלות, ממשל תאגידי, דיני עבודה (כולל אספקטים של חילופי מעבידים במיזוגים ורכישות) ובדיקות נאותות. הניסיון המסחרי של יורם כולל, בין יתר, הסכמי רישיון תוכנה לליבת מערכת של ארגונים. יש לו ניסיון רחב בייצוג לקוחות זרים הפועלים בישראל. יורם מטפל בנוסף גם ביישוב סכסוכים מסחריים ובדיני חברות עבור לקוחות תאגידיים של המשרד. הנסיון של יורם כולל הסכמי רכישה של מדיה ופרסום, סחר בנתוני מידע, פרטיות ואסדרה של הגנה על פרטיות.

יורם קיבל ב-1992 תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב. הוא שימש כעוזר הוראה בדיני חברות בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב בין השנים 1991 ו- 1994 ובמשך ארבע שנים הרצה באותה פקולטה קורס העוסק בהשקעות בחברות הזנק. הוא חבר בלשכת עורכי הדין בישראל מאז 1993.

Yoram ShivYoram Shiv
יורם שיוו | שותף
T +972-3-6074777
E yoram@sask.co.il
Download vCard